Kariyer Sohbetlerinde isteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım. Networking imkanı, bilgi paylaşımı ve sohbet ortamı arayan herkese mutlaka bu etkinliğe gelmelidir.

Bu ayki Kariyer Sohbetlerinde Youthall Kurucu Ortağı Elis Yılmaz ile FunOfis Kurumsal Mutluluk Danışmanı Selin Yetimoğlu bizlerle beraber olacak.

Ajanda (16 Ocak 2019, Çarşamba)

19.00 – 19.30: Networking Saati – Çay/Kahve Eşliğinde İkramlar

19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 – 20.50: Panel (Elis Yılmaz – Selin Yetimoğlu)

20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

Kariyer Sohbetlerine Kimler Katılıyor?

Kişisel kariyeri için faydalı olacak gelişmeleri yakından takip etmek, yeni iş yapım şekliyle alakalı bilgi edinmek ve dijitalin sunduğu imkanlar ile neler yapabileceklerini öğrenmek isteyenler etkinliğe katılıyor.

Kariyer Sohbetlerine Katılım Ücreti Ne Alınıyor?

Ücretsiz.

Sürpriz Çekilişlerde Neler Veriliyor?

Optimist Kitap tarafından üç kişiye kitap hediyesi ve üç kişiye %40 indirim kuponu

Faydalı Eğitimler sitesinden üç kişiye online eğitim ve üç kişiye %20 indirim kuponu

Kahvedunyasi.com‘dan iki kişiye 50 TL değerinde hediye çeki

Pubstory‘den bütün misafirlerimize parti biletleri

Nuspa‘dan bütün misafirlerimize %20 indirim kodu

Avansas‘dan indirim kodu

Rezervasyon

Ücretsiz rezervasyon için https://www.eventbrite.com/e/kariyer-sohbetleri-tickets-54040263884 linkine tıklayınız.

Kariyer Sohbetlerinde Ne Oluyor?

Teknolojinin hızla ilerlediği ve dijital dönüşümün yaşandığı günümüzde, sektörde insan kaynakları anlamında bir karmaşa yaşandığına tanık oluyoruz. Yetişmiş insan gücünün yetersizliği, konusunda uzman olanların iş değiştirmek istediklerinde yeni bir kariyer planı çizecekleri şirket sayısının az olması, işverenin doğru çalışanı, çalışanın ise doğru işi bulamaması, sektöre girmek isteyenlerin nereden ve nasıl başlayacaklarını bilememeleri gibi konular bu sohbet dizisine başlamamıza vesile oldu.

İş dünyasının beklentilerini, değişen iş yapım şekillerini, dijital dönüşüm sayesinde nasıl daha verimli iş yapabileceğimizi, yeni iş alanlarını, deneyimleri ve yaşanmış hikayeleri paylaştığımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

Ulaşım

Nurol Tower, Mecidiyeköy Trump Tower önünden Adliye yönüne doğru 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Binaya geldiğinizde 2.katta bulunan eofis’a çıktığınızda etkinlik alanına gelmiş olacaksınız.

Sorularınız için bize 0 212 951 01 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.