Kariyer sohbetlerinde bu ay Deloitte Digital Şirket Ortağı Hakan Göl ve Erkmen Danışmanlık Kurucusu ve Eğitmen Bora Erkmen bizlerle beraber oldu.

Hakan Göl dijital ile alakalı ihtiyaçlar arttıkça Deloitte Digital adında bir firma kurulduğunu, şu anda 40 kişilik bir ekip olduklarını, döviz kurunda artış olmasaymış aslında sene sonunda 70 kişilik bir ekip hedeflediklerinden bahsetti. İşe alımlarda yetenek dışında adayın mevcut ekibe uyum sağlamasının da öneminden bahseden Hakan Göl değişime ayak uydurmak için çok çalıştığından ama sosyal hayata da gereken zamanı ayırdığından bahsetti.

Bora Erkmen İK departmanlarının yeni kuşağa hala hazırlıklı olmadıklarından, işe alımlarda yapay zekanın fazlasıyla kullanılacağından, eğitimlerde konsantrasyon sıkıntısı olduğundan ama bununla alakalı gereken sınıf içi oyunları hayata sokarak üstesinden geldiğini anlattı.

Finalde yapılan çekilişte misafirlerimiz Kahvedunyasi.comn11.comPub StoryOptimist KitapAvansas, Faydalı EğitimlerNuspa gibi bize destek olan firmalardan indirim kuponları kazandılar. Ayrıca deneyim ölçümleme sponsorumuz Pisano‘da katılımcılardan etkinlik ile alakalı puanlarını çıkışta aldı.

Etkinlikte çekilen resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here