Teknolojinin hızla ilerlediği ve dijital dönüşümün yaşandığı günümüzde, sektörde insan kaynakları anlamında bir karmaşa yaşandığına tanık oluyoruz. Yetişmiş insan gücünün yetersizliği, konusunda uzman olanların iş değiştirmek istediklerinde yeni bir kariyer planı çizecekleri şirket sayısının az olması, işverenin doğru çalışanı, çalışanın ise doğru işi bulamaması, sektöre girmek isteyenlerin nereden ve nasıl başlayacaklarını bilememeleri gibi konular bu sohbet dizisine başlamamıza vesile oldu.

Seminerlerimiz başlamadan hemen önce çay/kahve eşliğinde yapılan ve networking olanağı sağlayan ikram bölümünde, şirketine doğru çalışma arkadaşı arayanlar ile doğru iş ortamını arayanlara keyifli bir ortamda, ayak üstü de olsa tanışıp sohbet etme olanağı sunacağız. Sonrasında ise dijital dünyada kariyer yapmış konuğumuzla bulunduğu noktaya gelebilmek için neler yaptığı, insan kaynakları konusunda uzman konuğumuzla ise sektörün beklentileri hakkında sohbet edeceğiz. İş dünyasının beklentilerini konuşurken, doğru kariyer planlaması hakkında bilgi vermeyi ve farklı, yol gösterici kariyer hikayelerini katılımcılarla buluşturmayı arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer siz de bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı ve kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız, siz de bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Nerede Yapılıyor?
Kariyer Sohbetleri her ay Levent Workinton’da yapılıyor.

Kimler Katılıyor?
Dijitalde kariyer yapmak ile ilgili neler yapılması gerektiğini öğrenmek, bu alanda kariyer yapmış kişilerin hikayelerini dinlemek, sektördeki insan kaynakları departmanlarının beklentilerini anlamak, yeni iş imkanları hakkında haberdar olmak isteyen sektör çalışanları ve dijital dünyanın içinde olan kişiler etkinliğe katılıyor.

Katılım Ücreti Olarak Ne Alınıyor?
Katılım sağlayan kişilerden ücret alınmadığı gibi her etkinlikte kitap hediye edilmektedir.